Teller

  • 210626Totaal aantal bezoekers:
  • 248Bezoekers vandaag:

Caritas045 sluit voorlopig de deuren

Vanaf 1 juni sluit Caritas 045 voorlopig de deuren, met pijn in het hart. Wegens een tekort aan financiële middelen lukt het de stichting niet om maaltijden te blijven bereiden en verstrekken. Ze zijn druk bezig met een plan en hopen zo snel mogelijk weer verder te kunnen. Ze beseffen dat ze hard nodig zijn en willen zich graag blijven inzetten voor verbinding en voedzame maaltijden in de regio.
Ben of ken jij iemand die een financiële bijdrage zou kunnen leveren? Dan komen ze graag met je in contact. Kun je zelf geen donatie doen? Vraag dan eens rond in je omgeving. Misschien dat bijvoorbeeld je werkgever wel wil doneren!
secretariaat@caritas045.nl

De Pausfranciscusgroep Hoensbroek zal binnenkort in overleg gaan om te kijken of ze op de dinsdagnamiddag soep kan aanbieden. Ook wordt er gekeken of daarnaast nog producten van de Voedselbank aangeboden kunnen worden. Zo proberen we voor een overbrugging te zorgen.