Teller

  • 218320Totaal aantal bezoekers:
  • 116Bezoekers vandaag:

Tienergroep Carlo Acutis

De tienergroep Carlo Acutis heeft het eerste jaar achter de rug. Inmiddels is de tienergroep uitgegroeid tot een grotere groep van ongeveer 15 leden uit Hoensbroek en de gehele regio. Iedere maand komen ze op de derde vrijdag bij elkaar. Altijd beginnend met een gezongen H. Mis. In de muziek en in de woordjes wordt aangesloten bij de beleving van de tiener. Daarna komen we in het parochiekantoor bij elkaar en krijgen ze catechese afgewisseld met spellen en een gezellige afsluiting, want ontmoeting staat centraal. Ook zijn een aantal leden van de tienergroep op initiatief van de priesterstudent Jerry op bedevaart geweest naar Pater Karel in Munstergeleen. In de maand juni werd het geslaagde eerste seizoen afgesloten met een barbecue. Iedere tiener die interesse heeft kan zich aansluiten bij de tienergroep. Ook zullen na de vakantie de vormelingen van het afgelopen schooljaar worden uitgenodigd om lid te worden van de tienergroep. Een aantal heeft al aangegeven dit wel te willen.

Inmiddels is ook duidelijk dat de patroon van de tienergroep Carlo Acutis heilig verklaard gaat worden (hij is al zalig). De paus moet de datum hiervoor nog vaststellen.

Met deze link vindt u foto’s van de afsluitende avond van de barbecue.