Op zondag 29 juni mocht in Hoensbroek de jaarlijkse Sacramentsprocessie worden gehouden. Dankzij vele vrijwilligers, die er veel werk in hebben gestoken, was het een prachtige processie. Dank aan de vrijwilligers die alles in gereedheid hebben gebracht: de kerk met de versiering en bloemversiering in de kerk en bij de rustaltaren. De vriendenkring van de CCH die gezorgd hebben voor de rustaltaren en de processiepaaltjes.
Dank ook aan de kosters die alles in gereedheid hebben gebracht en de acolieten en misdienaars die hebben meegelopen. Dank aan de dames die de communicanten hebben begeleid.
Dank aan de harmonie St. Caecilia voor de mooie muziek, het Gemengd Kerkelijk Zangkoor St. Caecilia voor het opluisteren van de heilige Mis en het Gemengd Kerkelijk Zangkoor St. Jozef en het dameskoor, die voor gezangen zorgde bij de zegen met het Allerheiligste.
Dank ook aan de communicanten die hebben meegelopen en de drager van het parochievaandel.
Ook dank aan de leden van het CCH die de hemel hebben gedragen. Dank aan iedereen die er was en met de processie heeft meegelopen. Voor foto’s kunt u naar foto’s en films gaan en vervolgens naar foto’s 2023-. U kunt ook hier op klikken.