Teller

  • 117674Totaal aantal bezoekers:
  • 1Bezoekers vandaag:

Vorming van jongeren – uw gift goed besteed

Zoekt u deze zomer of dit najaar een goed doel om financieel te ondersteunen? Is geloofsoverdracht en vorming van jongeren u dierbaar? Dan is het schenken van een gift aan de Ardennentocht wellicht iets voor u.
In het komend najaar gaat een groep tieners in de leeftijd van 15 t/m19 jaar naar de Luxemburgse Ardennen om hun veerkracht en uithoudingsvermogen op de proef te stellen en te versterken. Tijdens deze week verdiepen ze het geloof en heel specifiek de deugden van sint Jozef. Wandelend met slaapmatje en rugzak zoeken ze de weg naar de volgende aangewezen overnachtingsplek. En zo zoeken zij ook de juiste Weg aan de hand van sint Jozef. Deze vorming draagt bij aan het overdragen en het behoud van ons geloof in de toekomst.
Om deze vormingsweek te bekostigen zijn er financiële middelen nodig. Alle bijdragen, groot of klein, zijn van harte welkom! U kunt een bijdrage storten op:
RK Kerkbestuur H. Salvius
Rek.nr. NL16 RABO 1291 1227 29
o.v.v. ‘gift Ardennentocht’