Teller

  • 144816Totaal aantal bezoekers:
  • 6Bezoekers vandaag:

Sint Maarten communicanten

Op vrijdag 11 november vierden de communicanten Sint Maarten. In de kerk was een korte viering waarin o.a. het verhaal van Sint Maarten werd verteld. Vandaaruit vertrokken ze in een lampionnentocht naar het Zorgcentrum Pius. De bewoners hadden zich verzameld in de recreatieruimte en de communicanten zongen voor hen een lied ter ere van Sint Maarten. Nadat de communicanten getrakteerd waren op een zakje chips en wat drinken liepen ze met hun lampionnen verder naar de parkeerplaats bij het parochiekantoor. Hier was door de scouting een vuur gemaakt en wachtte op een ieder chocolademelk met speculaas. Een geslaagd begin van de voorbereiding van de communicanten op hun Eerste heilige Communie.

Voor foto’s kunt u hierop klikken:  foto's