Teller

  • 110925Totaal aantal bezoekers:
  • 29Bezoekers vandaag:

Communievieringen verplaatst

De Eerste heilige Communievieringen die op 30 mei en 6 juni gehouden zouden worden zijn verplaatst. Omdat wij ervan uitgaan dat er op deze datums nog behoorlijke restricties zijn i.v.m. de corona lijkt het ons verstandig om deze vieringen te verplaatsen naar de maand september. We gaan ervan uit dat iedereen -die wil- dan minstens één prik heeft gehad met een coronavaccin. De kinderen van Wonderwijs en De Vlieger zullen op zondag 19 september hun Eerste heilige Communieviering hebben om 11.15 uur. De kinderen van De Regenboog op zondag 26 september om 10.00 uur en de kinderen van De Mheyster en St. Paulus ook op zondag 26 september, maar dan om 12.00 uur. Alle vieringen vinden natuurlijk plaats in de Grote St.-Jan.