Teller

  • 210626Totaal aantal bezoekers:
  • 248Bezoekers vandaag:

Datum Eerste H. Communie en H. Vormsel 2025

Voor het schooljaar 2024-2025 is de datum voor de Eerste H. Communie en het H. Vormsel vastgelegd.

De Eerste H. Communie wordt gehouden op zondag 18 mei 2025 om 11.15 uur in de Grote St.-Jan. Het betreft ook dit schooljaar een gezamenlijke viering voor alle communicanten van de diverse scholen. De ouderavond zal in oktober worden gehouden en de uitnodiging daartoe zal t.z.t. via de scholen worden verspreid. De communielessen zullen eind november starten.

De viering van het H. Vormsel vindt plaats op Pinkstermaandag 9 juni 2025 om 11.30 uur in de Grote St.-Jan. De Vormheer is gedelegeerde E. Smeets, deken te Venray. In december wordt de ouderavond voor het H. Vormsel gehouden en ook hier zal de uitnodiging via de scholen plaatsvinden. De lessen starten na de Kerstvakantie in januari 2025.